Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

 

Erişkin Optik, görme sağlığınızı önemseyen ve modayı takip eden bir gözlük firmasıdır. 1980 yılından günümüze kadar değişmeyen çizgimiz ile güvenilir ve kaliteli hizmet vererek her zaman geleceğe daha güçlü baktık. Denizli’de bulunan üç fiziki mağazamız ve online mağazamız ile tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmekteyiz

 

Misyonumuz: Müşterilerimizin göz sağlığını ve görme kalitesini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Sağlığınıza ve stilinize uygun ürünlerle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve sizlerin memnuniyetini sağlamak en büyük motivasyonumuzdur.

 

Vizyonumuz: Gözlük sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve en son trendleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Moda ile göz sağlığını birleştirerek, müşterilerimizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak yüzlerce çeşit, renk ile dünyaca ünlü markaların optik ve güneş gözlüğü modellerini sizlere sunuyoruz. Her geçen gün gelişen ve büyüyen bir firma olarak, daha fazla insana ulaşarak onların göz sağlığına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

 

Kalite ve Hizmet: Erişkin Optik olarak kaliteyi en önemli değerlerimizden biri olarak görüyoruz. Sektördeki lider markaların en kaliteli ürünlerini müşterilerimize sunarken, uzman kadromuzla kişiye özel hizmetler sağlamaktan gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak kabul ediyor ve onların güvenini kazanmak için sürekli çaba sarf ediyoruz.

Erkek Gözlük
Kadın Gözlük
Çocuk Gözlük

Çeşitlilik ve Uygun Fiyat: Moda dünyasının en son trendlerini takip ederek müşterilerimize çeşitli modeller sunuyoruz. Ayrıca, uygun fiyat politikamızla kaliteli gözlükleri daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyoruz.

 

Ekibimiz: Erişkin Optik olarak güçlü ve uzman bir ekiple çalışıyoruz. Alanında uzman kadromuz ile, siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Ekip olarak birlikte çalışma kültürümüz, müşterilerimize daha samimi ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmamıza olanak tanıyor.

 

Sizlerle beraber daha net bir geleceğe doğru adım atmaktan mutluluk duyuyoruz. Erişkin Optik olarak, göz sağlığınıza ve tarzınıza değer veriyor, sizlere daha güvenli, şık ve rahat bir görüş sunmayı hedefliyoruz.

 

Birlikte hayata daha net bakmak dileğiyle…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR